RENOCARE® SPOT KİMDİR?

Gerçek hayattan ilham alan cesur, kapsayıcı bir markayız. İşleri basit tutmayı seviyoruz ve sivilcelerden kurtulma misyonuyla 1 adımlı, kullanımı eğlenceli, yenilikçi ve etkili bir ürün yarattık. Bantlarımız hidrokolloid teknolojisi ile güçlendirilmiştir ve bir yıllık araştırma, örnekler, denemeler ve testlerden sonra bunları sizinle paylaşmaya hazırız!

RENOCARE SPOT® NEDİR?

RenoCare®Spot, lekelerinizdeki kirleri (irin ve sıvı) emmek için hidrokolloid teknolojisinden yararlanan minyatür, çıkartma benzeri noktalardır. Sivilcelere İnanılmaz derecede iyi geliyor? Ayrıca dokunmayan bir iyileşme ortamı sağlarlar, Çoğunlukla parmağınızla bakterilerin yayılmasına neden olan ortamdan korurlar

HİDROKOLLOİD TEKNOLOJİSİ NASIL ÇALIŞIR?

Çok basit. Hidrokolloid, nemli bir ortam ve yerinizin iyileşmesi için optimum koşullar yaratan yapışkan, esnek, emici, su geçirmez ve çok yönlü süper güçlü bir malzemedir. Ayrıca sivilce izi oluşumunu azaltabilen bir kabuk oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Zeki şeyler ha?

RENOCARE®SPOT'U NASIL KULLANIRIM?
  1. Herhangi bir serum veya temizleme kremi ile hedeflemek istediğiniz sivilceyi temizleyin ve kurulayın. RenoCare®Spot nokta bantları en iyi şekilde irinli sivilcelerde çalışır
  2. Bir bandı koruyucu kılıfından çıkarın. Kesikli çizgiyi kullanarak, bandı soymak için kağıdı dikkatlice yırtın.
  3. Bandı sivilce üzerine yerleştirin ve birkaç saniye hafifçe bastırın. En iyi sonuçlar için 6 saatten fazla çıkarmayın veya bir gece bekletin!
  4. Bandı yavaşça kaldırın. Yarı saydam ortadaki opak beyaza döndüğünde tamamen kaldırılmaya hazır olduğunu söyleyebilirsiniz.
BANTLARI NE KADAR SÜRE TUTMALIYIM?

Ortası yarı saydam olan bant opak beyaza döndüğünde bandın kaldırılmaya hazır olduğu söyleyebilir. Genellikle 6 saatten fazla sivilce üzerinde bırakmanızı öneririz, ancak her sivilcenin kendine ait bir sönmesi vardır, bu yüzden daha fazla veya daha az sıklıkta değiştirmeniz gerekebilir!

TÜM SİVİLCELER ÜZERİNDE ÇALIŞIR MI?

RenoCare®Spot, her tür sivilceye dokunmayı, toplamayı ve sıkmayı durdurmanın harika bir yolu olmasına rağmen, ucu gelen sivilcelerde ( patlamaya hazır ), en iyi şekilde çalışır!

HANGİ CİLT TİPLERİ İÇİN UYGUNDUR?

RenoCare®Spot, evrensel bir sorun için kapsayıcı bir markadır ve tüm cilt tipleri, yaşlar ve cinsiyetler için uygundur. Tahriş edici, Parfüm, sülfat, ftalat, alkol ve paraben içermezler, bu nedenle herhangi bir zararlı içerikler için endişelenmenize gerek yok!

HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST YAPIYOR MUSUNUZ?

Harika bir soru – hayır, yapmıyoruz (ve asla yapmayacağız!). RenoCare® Spot bir Bant olduğunu ve hayvanlara eziyet içermediğini söylemekten gurur duymanın yanı sıra, biz de vegan dostuyuz. 🐇

BANTLARI NEREDEN SATIN ALABİLİRİM?

Sadece Eczaneler ’de ve ulaşılamayan durumlarda ise bizim kendi sitemizden satın alabilir ve ertesi gün teslimat yapmak için ayrıca üyeliğinizi kullanabilirsiniz!

NEREDE YAPILIRLAR?

RenoCare®Spot nokta bantlar neredeyse her yaratıcı güzellik trendinin ön saflarında yer alan Güney Kore’de üretilmektedir. Kore’nin büyük hayranlarıyız – RenoCare Spot ‘ta Güzellik Yüksek kalite (bu sizin ve bizim için Kore güzelliği) ve sağlık, nemlendirme ve cildinizi beslemeye odaklanma, böylece makyajlı veya makyajsız harika görünüyor.

YENİ ÜRÜNLER YAKINDA PİYASAYA SÜRÜLECEK Mİ?

Yakında gelecek bir dizi yeni ürün geliştiriyoruz. Başladıklarında bilgilendirilmek için e-posta adresinizle abone olun – bu kadar basit!

ERKFARMA® HealthCare 1994 yılından beri Türkiye’de üretilmeyen Uluslararası ödüllü ve EC /FDA sertifikalı Kaliteli ürünleri Türkiye’ye getirerek tüketicilerle buluşturur.

Bülten Aboneliği

* gerekli alan